Likvidace odpadu

Likvidace odpadů zahrnuje i likvidaci technologických celků, různých konstrukcí, hal, kotelen, strojů a podobných věcí. Pro tyto velkoobjemové materiály Vám přistavíme kontejner, kam bude potřeba. Pro další likvidace odpadů Vám rádi zapůjčímemenší sběrné nádoby, nebo velkoobjemové vaky. Při likvidaci odpadů nám pomáhá spolehlivá technika. K dispozici máme nákladní vozy Iveco a kontejnery různých velikostí.
Když nevíte kam s barevnými kovy, odpověď najdete u nás! Výkup barevných kovů je služba, kterou se zabýváme již od založení naší společnosti. Vykoupené berevné kovy se dále zpracovávají a upravují pro další použití.
Nevíte kam s hromadou starých novin, časopisů,letáků..My ano,nejen že hromadu starých zažloutlých novin oceníme,ale i hravě si s ní poradíme.Výkup papíru je velice užitečnou službou. Než byste to hodili do modrého kontejneru, kde většinou není ani místo, přijďte k nám. Za Váš papír Vás náležitě odměníme.
Když nevíte kam s kovovým odpadem, odpověď najdete u nás. Výkup železa je služba, kterou se zabýváme již od založení naší společnosti. Vykoupené železo se dále zpracovává a upravuje pro další použití.
Otravuje Vás velké množství odpadu? Pokud si lámete hlavu s věčnou otázkou Kam s ním, nabízíme Vám jednoduchou odpověď v podobě kontejnerů na odpad. Tyto kontejnery na odpad jsou jednoduchým řešením, které Vám usnadní působení Vaší společnosti.